Winter cup – Neděle 31. 10. 2021

Tato neděle již proběhla dle plánů a všichni účastníci dorazili tak jak mají. První zápas proběhl asi velice rychle, když si dva střelci Radžů a Robin celkem snadno poradili s Přemem a Láďou 6:1 6:1 za necelých 45 minut. Ládík asi moc dobře nenaladil a nebo prej dokonce přeladil. Druhý zápas už byl vyrovnanější. Pěkné výměny na síti, které vesměs zakončil svou citlivou rukou Radovan zvaný Banán, kterého podpořil překvapivě na servise Anton. Asi po třetím esu na Konyho už dostal novou přezdívku Buzna (konkrétně „už mě začínáš srát buzno“). No a třetí zápas byl opět rychlovkou, kdy po prvním rychlosetu 6:0 zahlasil žokej Váňa, že tady pořád hraje se staříkama a to je poněkud rychlejší a měl by něco změnit. To už jsem odešel a tak nevím co teda změnil.

René Košut, organizátor turnaje

Výsledky: