Těšínský tenis se chystá na rekonstrukci

od DA


TĚŠÍNSKÝ TENIS SE CHYSTÁ NA REKONSTRUKCI

Vážení členové, přátelé a fanoušci tenisu,

s radostí oznamujeme, že náš milovaný Tenisový oddíl TJ Slavoje Český Těšín se chystá na rozsáhlou rekonstrukci sportovního areálu na Dr. Slámy 17. Nejedná se pouze o obyčejnou úpravu, ale o komplexní revitalizaci našeho sezónně využívaného tenisového areálu, jenž se pyšní titulem nejstaršího venkovního tenisového areálu v okrese Karviná s bohatou historií. Co pro vás máme přichystáno? Naše plány zahrnují opravu čtyř tenisových kurtů s novými systémy odvodnění a automatickými závlahami pro perfektní hratelnost v jakémkoliv počasí. Navíc se můžete těšit na opravy odrazových stěn a instalaci nového oplocení, které zvýší bezpečnost a vizuální atraktivitu našeho areálu.

Tento projekt je pro náš klub mimořádně důležitý, jelikož se blížíme k historickému milníku – 100 letům od založení klubu. Rekonstrukce areálu nejen zlepší podmínky pro pořádání oficiálních turnajů a sportovních akcí, ale také podpoří rozvoj výkonnostního a rekreačního sportu v Českém Těšíně a jeho okolí. S podporou Moravskoslezského kraje jsme získali 2 miliony korun a díky příspěvku od města Český Těšín další milion. Zbývající náklady pokryjeme z interních zdrojů Slavoje.

Chtěli bychom vyjádřit upřímné poděkování všem, kdo se na tomto projektu podíleli, a to zejména vedení Moravskoslezského kraje a města Český Těšín za jejich štědrý příspěvek a podporu.

Pevně věříme, že vše půjde podle plánu a že už během letošního léta budeme mít možnost užívat si nově zrekonstruované kurty.

Jakub Rašík, předseda TO TJ Slavoj Český Těšín