Brigády v novém režimu

od DA

 

JARNÍ BRIGÁDY TĚŠÍNSKÉHO TENISOVÉHO KLUBU V NOVÉM REŽIMU

Vážení členové Tenisového oddílu TJ Slavoje Český Těšín,

jak už většina z vás ví, letošní rok přináší zásadní změny v podobě rekonstrukce čtyř našich kurtů. Ačkoli nás tento velký krok částečně omezuje v tradičních jarních brigádách, stále se můžeme aktivně zapojit do udržby a revitalizace našeho areálu. Na lednové valné hromadě vyplynul požadavek, aby v rámci letošních brigád bylo možné se podílet i na dalších pracích, které se v areálu objeví během roku.

Seznam plánovaných prací:

Zatím máme předběžný seznam úkolů, který se bude dle potřeby rozšiřovat. Je důležité splnit požadované termíny, i když počasí máme mimo naši kontrolu. Práce na dvorcích již začínají, a pan Fredy provedl několik přípravných kroků.

 

Jak se zapojit:

V případě dobrého počasí a zájmu o brigádnickou práci v dopoledních hodinách či o víkendech, prosím kontaktujte předsedu oddílu Kubu Rašíka. Pokud již nyní víte, na kterých pracích byste chtěli participovat, dejte nám vědět prostřednictvím Facebooku nebo komentářem na webu tenisu s konkrétním bodem seznamu prací, na kterém chcete pracovat. Budete následně zařazeni do plánovací tabulky.

 

Další informace:

Podrobnější informace o rozsahu a povaze jednotlivých prací vám poskytnou:

Jakub Rašík:              773 930 270

Pavel Wojtyla:           702 207 739

Těšíme se na vaši účast a společné úsilí o zvelebení našeho tenisového areálu. Vaše podpora a práce jsou pro nás nesmírně cenné a společně dokážeme udržet náš klub v nejlepším možném stavu.

S úctou,

Pavel Wojtyla, člen představenstva TO TJ Slavoj Český Těšín