Winter cup v půli ledna 2022

od DA

Pár slov k poslední neděli. První zápas byl hodně vyrovnaný, kde na jedné straně statečně bojovala karvinsko-těšínská lvice Kamča s Martinem, kterému se v druhém setu nebývale dařil první servis. A na straně druhé Jonh Barci Isner a Reilly Opělka (Oplík), kterému se nebývale nedařily smeče, první čistý uhrál v druhém setu za stavu 5:2, ani tohle vedení jim nestačilo k ukončení setu a zápasu ve dvou setech a ztratili ho 6:7.

Druhy zapas, byl opět vyrovnaný alespoň podle výsledku. V něm zastoupil cyklistu Martina golfista Bob Bojda, ale ani tato substituce nepomohla k výhře. Třetí zápas měl taky jednoho alternátora Toma Ptoszka, místo Ganyho (rozseknuta noha). Náhrada Toma za Toma vyšla dokonale. První set netrval ani 20 minut. Milan v něm by netrefil ani stodolu natož kurt. Ve druhém setu si zase nepěkně Tomáš pohrál s Vlastíkem. Loby pravá, levá strana několikrát. Vlastík lítal jako za mlada, ale po asi pátem přeběhu zůstal stát u stěny a hledal ztracené plíce. Naštěstí jsme na místě měli lékaře, který mu sám tuto léčebnou kůru naordinoval. Ve druhém setu už hrál docela pěkný tenis.

Modrá skupina je tedy dohraná. Jasným vítězem se stala dvojice Košut a Ganczarczyk. Uvidíme jaké výsledky přinesou poslední zápasy červené skupiny.