Winter Cup v polovině března 2022

Komentář Reného Košuta (pořadatele) k neděli 6. 3.:

Dnešní neděle byla hodně zajímavá, v prvním zápase si Tom (Bobřík) vzal jako náhradníka Milana se kterým se mu podařilo otočit zápas proti Lotto tymu. Druhy zápas byl úplně opačný. Tam si Tomík vzal jako náhradníka Romíka a nastoupili na favority jako uragán. Vedli už 4.1 40:15 a při vlastním servise, jenže pak se něco zvrtlo a úplně se to otočilo. Najednou to bylo 4:6 a 1:4 a nastala jedna vypjata situace, při které se z Bobra stal Zlobr, kterou trošku nezvládl. A tak se muž s koženou brašnou sebral a odešel. No a třetí zápas se neuskutečnil, opět se nedostavili cyklisté. Jestli je to nebaví, tak to měli říct a udělal by se turnaj bez nich, alespoň by ostatní neplatili halu zbytečně!!!

Neděle 6. 3.:

Vavrda Kulikowski – Bárci Opiol 6:7 6:2 10:3