Winter cup – Prosinec 2021

Lamacz Folwarczný – Černý Makaj 7:6 2:1 nedohráno z časových důvodu

Košut Ganczarczyk – Kubicova Svorník 6:2 6:4

Hlawiczka Pietrzyk – Kulikowski Alexa 6:4 6:4

Konečně se skupina A odehrála tak jak měla, i když Jirka ještě pořád není fit. Opět ho zastoupil Ivan. Co jsem slyšel a chvilku i viděl, tak prej to byl vyrovnaný a pěkný tenis, kde první set končil 10 minut před vypršením hracího času. Proto se zapas nedohrál, a druhý set skončil stavem 2:2, ale po informacích ze šatny byl na konci hrací doby stav 2:1 pro duo L. a F. Proto získali 3 body. Druhý zápas byl prý také vyrovnaný, i když dle výsledku to může vypadat jinak. Prej jsme měli štěstí (říkala Kamča). Je pravda, že první pořádný úder jsem měl asi ve 4 gamu. Ale jinak to byl pěkný zápas, díky naší Kámči, protože kdyby tam byl 4. chlap, tak by se na to nedalo koukat.   Třetí zápas byl vyhroceny od samého počátku. Hádka hned v prvním gamu (ještě, že jsem u toho nebyl). Jinak náš hlavní bavič Milan si to užívá se vším všudy – skoro jako Marfuška z Mrazika.

12. 12.

Dorotík Bodský – Blinka Kusnierz 6:4 4:5