Winter cup – Neděle 7. 11. 2021

od DA
 
Po pěti odehraných kolech se v obou skupinách tenisového turnaje se již pomalu rýsují favorité. V modré skupině A jsou to dvojice Košut + Ganczarczyk a Barci + Opiol. V červené skupině B pak zatím vévodí se shodným ziskem 6 bodů dvě dvojice Skoupil + Vávrda a Rada + Banáš.
Tato neděle však byla opět tragická. Ze tří zápasů se odehrál jeden a to, že jeden hráč řekl, že příjde a nechal čekat připravené soupeře včetně svého parťáka na kurtu a šel si hrát ping pong, kde kvalita byla asi taková, že všichni kteří chodí na naše zimní ping pongové setkání by tam byli králové. Toto už bylo opravdu za hranou. Takže jsem se na 100% procent rozhodl, že příští rok budou hrát jen ti zodpovědní, kteří si opravdu chtějí zahrát!!! A dalších dvou už se ani nezmiňuji.
A teď něco z veselejšího soudku, krom toho, že se nás převléká 8 lidi v šatně 1.5 na 3 metry, tak tam alespoň máme vtipné hlášky. Přišel nás pozdravit náš Milošek do šatny a říká „přisel jsem vás vyfotit kluci“, tak kluci hned zahlásili, že zbytek je ve sprše, ať fotí, co mu film stačí.
 
René Košut, organizátor turnaje
 
Výsledky:
Košut + Ganczarczyk vs. Barci + Opiol – 6:3 6:3

 

 

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF.