Winter cup – Neděle 17. 10. 2021

Druhý víkend Winter cupu byl ve znamení náhradníků. V prvním zápase si Antonio musel vzít fotbalovou náhradu Zica za tenisového Radka. Statečně vzdorovali mladému ochránci zákonů Ondrovi a zkušenému žokeji Váňovi ( ), kteří je přetlačili svou zkušeností až v samém závěru. V dalším zápase bombarďák Radžu musel využít lékařskou pomoc Toma proti výjimečně tichému Petrovi a Marcelovi v zastoupení Konyho. Mladí nebo spíše mladší ( ) nastoupili jako tornádo a hned vedli 3:1. Pak jen na chvíli povolili uzdu a to už začal úřadovat střelec Radžu a Tom přidal taktiku „pojď sem kam jdeš“. Než stačili kluci zase přitáhnout uzdu, tak už bylo po zápase. A ve třetím zápase se pravděpodobně Laďa s Přemkem dobře naladili, protože podle minimálně podle mě byli favorité poražení.

René Košut – organizátor turnaje

Výsledky: