Winter cup – Listopad 2021

Bárci Opiol – Černý Černý 6:4, 6:2.

Bodský Dorotík – Banáš Fízek 6:3, 3:6. 10:7.

Rusniok Dulava – Skoupil Vávrda 0:6, 0:6.

Odehrála se dohrávka zapasu skupiny, kde dva bratři v triku Lotto si překvapivě lehce poradili s rodinou Černoušků. V dalším zápase přebral roli vzteklouna házejícího raketu Antonio, proto to asi dopadlo tak, jak to dopadlo. Třetí zápas nahradili Under Armoři pár Banáš Rada (karantena) a přišli k vítězství jako slepí k houslím, neboť se k zápasu z neznámých příčin nedostavil Dave Dulava. Takže první skreč. A bude jich vic!

Košut Gany – Černý Černý – 6:3, 6:2.

Barci Opiol- Lamacz Folwarczny 6:2, 4:6, 6:2.

Hned z rána nastoupili Lotto kluci proti Richiemu s náhradníkem ve změněném času z 12:00 na 9:00 a bylo řečeno, že za ochotu jim vítězové darovali druhý set. V dalším zápase proběhlo dvojité očkování, kterého se ujal Filda, prvně dal jednu dávku svému náhradnímu parťákovi Ivanovi Makajovi. Z prvního servisu přímo mezi půlky, jak nás informoval Ivan. Pote se Filda trosku sesypal (3 dvojky). Ve druhém setu mi Filip dal injekci přímo do bříška, asi proti vzteklině, taky jsem se hned zklidnil. No třetí zápas se opět nehrál díky našemu známému Milanovi.

Rusniok Dulava – Fízek Banáš 6:2, 6:7, 7:2.

Skoupil Vavrda- Bodsky Dorotik 6:1, 6:1.

Blinka Kusnierz – Konderla Zamazal 7:5, 6:3.

René Košut