Winter cup 22/ 23 – první zápasy odehrány

Odehrálo se první kolo skupiny B, která je neskutečně nabitá kvalitními páry. Bude těžké postoupit do finálovky a někdo kvalitní jistojistě dostane černého Petra.😄 První zapas prej byl rékordně rychlý. Za nějakých 25 minut si pohrál Radek st. a nejvytěžovanějšé náhradník Tom Ptoszek (už 2 zápasy) s Tomem a Tomem.
Ovšem druhý zápas to byla nádhera a velká tenisová kvalita. Zprvu to vypadalo, že Richie a Luke smažou nováčky turnaje Ondru s Kamilem jako tabuli ve škole. Jen kluci si zvykli na jejich granáty a pak je pomalu udolali.
No a třetí zápas bylo vraždění neviňátek Opi neměl svého parťáka a souseda Robíka (je raněn ) tak si vzal mladého Kafého, ktery si teprve musí zvyknout na amatérský mužský tenis.😆

Poslední výsledky:
Banáš Rada – Skoupil Vávrda 6:1 6:0