Winter cup 2022 dohrávky

Poslední dva víkendy proběhly opět a znovu ve znamení skreči. Zápas mezi prvním a druhým týmem už nic neřešil. Ovsem konečně to byl tenis jak má být, vyrovnaný až do posledního míčku, kde byli šťastnějši Radek s Robinem. Hned další zápas hráli opět favorité turnaje proti Blinkovi doplněného Milošem Rusniokem. Kluci začali velice dobře a vedli už 4:2 a měli na 5:2 jenže Réňa s Tomím si řekli, že už se jim nechce hrát další tříseťák po sobě, a tak začali hrát a otočili to.

Další víkend měli hrát Bobřík s Tonym, ještě o třetí místo, jen se opět nedostavili, tak Richie s Lukim brali tři body. Druhý zápas dne byl jednoznačný a to tak že, kdyby Přemek Mildou Vavrysem neurvali game, tak to vypadalo opět na skreč. No a zápas Barci Opiol – Banáš Rada se neuskutečnil, tak mi byla nahlášená výhra Lotto tymu (Robi a Radim) a podle mých výpočtů to vypadá, že se právě na úkor Radka s Robinem kluci dostali na druhé místo. Ale uvidíme co na to konečná tabulka.

Výsledky:

Barci Opiol – Banáš Fízek 6:0 6:0