Winter cup 2021/ 2022

od DA
WINTER CUP ve čtyřhře neregistrovaných hráčů
„O halového přeborníka“ – 14. ročník TJ Slavoj Český Těšín 2021/2022
Místo: Zimní stadion – tenisový kurt Český Těšín
Vklad: 1100,- Kč/osobu (Startovné se bude platit při prvním zápase)
Míče: Zajistí pořadatel
Body: Za každý vyhraný set se uděluje jeden bod do tabulky. Za výhru 2:0 se přidělí ještě třetí bod.
Čas hry: Pro každé utkání je vymezena doba 90 min. Hraje se každou neděli od 10. října 2021 do dubna 2022. Vždy se odehrají 3 utkání (1. utkání 9.00 – 10.30 hod., 2.utkání 10.30 – 12.00 hod. a 3. utkání 12.00 – 13.30 hod.).
Hrací plán: Hraje celkem 14 dvojic, které byly rozlosovány do dvou skupin. V modré skupině „A“ i v červené skupině „B“ je po sedmi dvojicích, kde se odehrají utkání každý s každým. Po odehrání základní části postoupí z každé skupiny prvních pět dvojic do finále s tím, že do finálové tabulky se přenesou vzájemné odehrané zápasy ze skupin. Poslední dva z obou skupin postoupí do skupiny útěchy za stejných podmínek. Při rovnosti bodů rozhoduje oumístění ve skupině celkové skóre. V případě, že skóre bude stejné, pak o pořadí rozhodne výsledek ze vzájemného utkání.
Hraje se na dvě vítězné sady, za stavu 6:6 v každé sadě se hraje tie-break. Za stavu 1:1 na sady se hraje super/velký tie-break do 10. Za každý vyhraný set se uděluje jeden bod do tabulky. Za výhru 2:0 se přidělí ještě třetí bod. V každém utkání se tak rozdělí 3 body. V případě vypršení času platí stávající výsledek na kurtu. Je-li v tu chvíli nerozhodný stav, odehraje se ještě následující výměna, aby se rozhodlo o vítězi tohoto setu. Pokud z časových důvodů utkání skončí v průběhu 2. setu, bod navíc získává dvojice, která vyhrála 1. set.
V případě, že někomu nevyhovuje termín utkání, může se domluvit s jinou dvojicí na výměně termínu. V případě onemocnění nebo jiného vážného důvodu může spoluhráč povolat náhradníka z řad amatérů. (Kusnierz, Kupczak, Martynček, Ptoszek, Makaj, Stary, Vavrys, Bojda, Karmine + další členové tenisového oddílu TJ Slavoj Č.T). Náhradníka je možno využít pouze ve dvou utkáních! Nedostaví-li se dvojice k utkání, bude utkání skrečováno ve prospěch přítomné dvojice 6:0, 6:0.
Protesty řeší organizátor soutěže René Košut.
 
Modrá skupina „A“
1. Košut – Ganczarczyk
2. Lamacz – Folvarčný
3. Barci – Opiol
4. Černý – Černý
5. Kubicová – Svorník
6. Hlavwcizka – Pietrzyk
7. Kulikowski – Alexa
 
Červená skupina „B“
1. Skoupil – Vavrda
2. Blinka – Banasinský
3. Zamik – Konderla
4. Bodský – Dorotík
5. Dulava – Rusniok
6. Rada – Banáš
7. Fizek – Banáš Jr.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF.