Vítězové turnajů 2020

Retro turnaj

1. místo: Rašík Jakub
2. místo: Hlawiczka Martin
3. místo: Košut René //  Kubicová Kamila

Deputy Cup

1. místo: Skoupil T. – Vavrda T.
2. místo: Lipina P. – Rada R.
3. místo: Dulava D. – Hlawiczka M.

Open Wednesdays‘ OW

1. místo: Skácel Mirek
2. místo: Barci Robert
3. místo: Bodský Přemek

17. ročník Memoriálu V. Stoszka

22. – 23. 8. 2020

S 18+

1. místo: Sedlář V.
2. místo: Lipina Petr
3. místo: Jadamus A.

S +50

1. místo: Wojtyla Pavel
2. místo: Kožušník Mirek
3. místo: Černý Jiří

Doubles

1. místo: Motyka – Sagan
2. místo: Fojcík – Jadamus
3. místo: Mojak – Vitásek

Oddílový turnaj

Muži

1. místo: Banáš Radek Jr.
2. místo: Skoupil Tomáš
3. místo: JLipina Petr / Barci Robert

Doubles muži

1. místo: Skoupil T. – Vavrda T.
2. místo: Banáš R. Sr. – Nogolová A.
3. místo: Rašík J. – Banašinski O.

Bufet turnaj

1. místo: Košut R. – Kubicová K.
2. místo: Blinka Z. – Opiol R.
3. místo: Černý F. – Barci R.

Vítězové turnajů 2019

Wintercup 2018 / 2019

1. místo: Košut R. / Gančarčík P.
2. místo: Banáš R. sr. / Banáš R. jr.
3. místo: Skoupil T. / Vavrda T.

Soutěž veteránů

+35

3. místo: Slavoj Český Těšín „B“
9. místo: Slavoj Český Těšín „A“

+60

1. místo: Slavoj Český Těšín „A“
2. místo: Slavoj Český Těšín „B“
3. místo: TKKF Ognivo Cieszyn

Deputy Cup

1. místo: Lipina R. / Suliga L.
2. místo: Skoupil T. / Vavrda T.
3. místo: Opiol R. / Rašík J. // Lipina P. / Rada R.

 

Útěcha

 

1. místo: Kubicová K. / Svorník M.
2. místo: Karmine L. / Rusniok M.

Open Wednesdays‘ OW

1. místo: Košut René
2. místo: Hota Karel
3. místo: Opiol Radim

Vítězové turnajů 2018

Skvělá okna cup

-Snad nejdelší turnaj v celé éře amatérského tenisu
-23 účastníků

2. 6. – 21. 7. 2018

1. místo: Banáš Radek sr.
2. místo: Banáš Radek jr.
3. místo: Bojda Robert, Černý Jiří

 

Útěcha

 

1. místo: Karmine Luboš
2. místo: Bodský Přemek

Soutěž veteránů

+35A

6. místo

+35B

9. místo

+60

1. místo

+60 Ognivo

2. místo

Deputy Cup

30. 7. 2018

1. místo: Lipina Petr / Rada Robin
2. místo: Banáš Radek sr. / Banáš Radek jr.
3. místo: Skoupil Tomáš / Košut René

 

Útěcha

 

1. místo: Karmine Luboš / Niznikiewicz Zbyšek
2. místo: Hecl David / Fukala Tomáš
3. místo: Kusnierz Mrcel / Zamazal Petr
3. místo: Folwarczny Lukáš / Lamacz Richard

 

 

Open Wednesdays‘ OW

1. místo: Bodský Přemek
2. místo: Skoupil Tomáš
3. místo: Opiol Radim

7. ročník Amatérské mistrovství Těšínů

S +20

1. místo: Skoupil Tomáš
2. místo: Košut René
3. místo: Rada Robin

S +50

1. místo: Černý Jiří
2. místo: Pelczynski Marek
3. místo: Dorotík Ladislav

S +60

1. místo: Banáš Radovan
2. místo: Karmine Lubomír
3. místo: Blinka Zdeněk

Doubles ženy

1. místo: Drzewicka K./Walica B.
2. místo: Zgóralska A./ Grabowska D.
3. místo: Waliczek E./ Wojtowicz W.

15. ročník Memoriálu V. Stoszka

S +18

1. místo: Vitásek Petr
2. místo: Moravec Aleš
3. místo: Banáš Radovan jr.// Sedlář Vladimír

S +45

1. místo: Pytela Jiří
2. místo: Černý Jiří
3. místo: Starý Petr // Remiáš Pavel

S +60

1. místo: Banáš Radovan
2. místo: Blinka Zdeněk
3. místo: Karmine Lubomír

Doubles

1. místo: LipinaP/Skoupil
2. místo: JadamusJ/Wilk
3. místo: Košut/Vavrda Moravec/Sedlář

Oddílový turnaj

Muži

1. místo: Mandrysz Marek.
2. místo: Rašík Jakub.
3. místo: Skoupil Tomáš

Útěcha

1. místo: Starý Petr
2. místo: Zásada Filip

Ženy

1. místo: Stará Petra.
2. místo: Šářecová Helena.
3. místo: Stará Laďka

Doubles

1. místo: Košut R./Wojtyla P.
2. místo: Skoupil T./Vavrda T.
3. místo: Banáš R./Starý P.

Doubles útěcha

1. místo: Bojda R./Niznikiewicz Z.
2. místo: Sikora D./Sikora.

Bufet turnaj

1. místo: Duda M./Opiol R.
2. místo: Kusnierz M./Pytela J.
3. místo: Bárci R./ Niznikiewicz Z.

Vánoční turnaj

1. místo: Skoupil T./Bojda R.
2. místo: Košut R./Opiol R.
3. místo: Vavrda T./Lamacz R.