Oddílový turnaj dvouhry 2023

Za účasti 25 oddílových hráčů se v sobotu odehrál oddílový turnaj ve dvojhrách. Bohužel, počasí v sobotu nepřálo a narušilo celý chod turnaje. Díky obětavým hráčům jsme dali 3 kurty dohromady a mohli dohrát alespoň zápasy skupin s tím, že budeme pokračovat v neděli. V noci na neděli opět masakr bouŘka a ráno byly kurty totalně nehratelné. Jenže opět díky obětavým hráčům a rodinám jsme kurty zvládli uklidit a prioritně je připravit k hře. Finálový pavouk měl velmi kvalitní úroveň a nabízel dech beroucí zápasy. O 3. místo se utkal náš nadějný Denis Konderla již s ostrým matadorem Markem Dudou. Po více než hodinové bitvě potvrdil Marek své zkušenosti a porazil Denise 7:5, čímž obhájil loňské 3. místo. Ve finále se pak utkal bývalý extraligový hokejový mag Lipina Petr proti Jakubu Rasikovi. Bohužel, tento skvělý finálový zápas, kterému přihlíželo „na stovky diváků“ 😉 a kteří velmi často ohodnotili aktéry velkým potleskem, musel být za stavu 4:3 a shodě ukončen z důvodu zranění Petra. 😢 Vítězem a přeborníkem pro rok 2023 se tedy stal Jakub Rasik. Vítězem útěchy pak Jarda Žamboch. Děkujeme všem účastněným a velké díky všem lidem, kteří pomohli připravit po dešti kurty.

PS: RADKU, BYL BYS NA NÁS VŠECHNY MOC PYŠNÝ. HRÁLI JSME PRO TEBE. ❤