Oblastní přebory mladších žákyň v Těšíně už podeváté!

od DA

Za účasti 41 hráček se o víkendu 21-23.5.22 na českotěšínských dvorcích odehrály po deváté v řadě  Oblastní přebory mladších žákyň.. Všechny hráčky po celý víkend předváděly svůj nejlepší tenis, za který často byly odměněni potleskem přihlížejících diváků.. Největší potlesk si zasloužily hráčky semifinále, konkrétně Pohanková Adina ( TJ Zbrojovka Vsetín ) s Jahnovou Anetou ( TK Precheza Přerov ) Toto utkání lze nazývat za předčasné finále, jelikož holky na svůj věk předvedly neskutečný tenis a velmi často zvedaly přihlížející ze židlí…. Nakonec zvítězila Jahnová Aneta, která se ovšem v boji zranila a finále musela vzdát… Další třetí místo vybojovaly hráčky Gebauerová Agáta ( TJ Start Ostrava Poruba ) Oblastní přebornici pro rok 2022 se stala Smékalová Barbora ( TK PrechezaPřerov )I

Ve čtyřhrách hráčky ukázaly svůj um a cit pro míč a předváděly někdy až dech beroucí výměny..Pohanková Adina s Jahnovou Anetousi ve finále poradily s dvojicí Smékalová Barbora, Šuláková Bára ( TK Opava ).

Třetí místa vybojovaly hráčky Koukolová Tereza ( TK Opava ) s Gebauerová Agáta               ( TJ Start Ostrava Poruba ) a Honschová Josefína ( Gymnázium Uničov ) s Višňovská Vanessa ( TK Deza Val. Meziříčí ).. Všechny umístěné hráčky dostaly pohár a věcné ceny z města Český Těšín čímž děkujeme za podporu.. Vítězka dvouhry si navíc vyhrála raketu značky Snauwert.