Tiebreky 2020

TIEBREAKOVÉ STŘEDY

Dnes 1.7 opět po roce začaly středeční tiebreaky. Přišlo solidních 18 hráčů, včetně třech krásných hráček🙂. Dnešní zápasy byly v poklidném tempu, bez žádných sporných míčů. Hlavně bez přehnaných emocí😂. Ovšem jeden z hlavních sběratelů tenisových míčů se opět vratil v plne sile a pokracuje ve sberu. Je jim Mirek Skacel z Horni Suche,samozrejme za velke pomocí ostrostřelce Tonyho alias Big Toma😁. Doufám, že se účast bude ješte navyšovat. Určitě je o co hrát.

                                      
1. července 20201.2.3.4.5.6.7.8.9.BodySKÓREPořadípomocné bodíky
1.Skoupil T. - Skácel M.15:1215:715:1315:1115:1415:1215:1215:48120:8518.0034584980237
2.Sikora D. - Pietrzyk V.12:159:1515815:89:1511:1514:1515:73100:9863.000198019802
3.Kubicová K. - Konderla T.7:1515:915:715:1015:1315:815:915:37112:7427.0037579113924
4.Rusnok M. - Fizek A.13:158:157:1513:1514:1511:1514:1515:8195:11380.99821693907875
5.Kulikowski M. - Baroň J.11:158:1510:1515:1311:1513:1515:1015:14398:11272.9986135868489
6.Hlawiczka M. - Kusnierz M.14:1515:913:1515:1415:119:1512:1515:64108:10044.000791452315
7.Lipina R. - Kóšová J.12:1515:118:1515:1115:1315:915:1015:86110:9236.0017804154303
8.Alexa V. - Bodský P. 12:1515:149:1515:1410:1515:1210:1515:64101:10653.999504999505
9.Košut R. - Urbančíková I.4:157:153:158:1514:156:158:156:15056:1209-0.0063643595863166
Vítězové tiebreak 1.7.2020

8.7.2020

                                                  
8. července 20201.2.3.4.5.6.7.8.9.1011.12.13.BSKÓREPOŘADÍpomocné bodíky
1.Pietrzyk V. - Barci R.7:37:17:37:12:77:15:77:47:47:4377:2973:4429.002878983421
2.Hlawiczka M. - Konderla T.3:76:7577:26:77:67:67:43:72:77:57:3667:6875.9999006655409
3.Banasinski O. - Baroň J.1:77:65:77:07:47:61:73:70:73:73:77:2551:6794.9984081185952
4.Kubicová K. - Válková B.3:77:57:57:52:72:74:74:70:71:73:76:7346:78122.996814652598
5.Kulikowski M. - Urbančíková J.1:72:70:75:70:71:74:73:74:73:71:76:7030:8413-0.0053838484546361
6.Košut R. - Pokorný J.7:27:64:77:27:07:15:77:21:75:71:77:1765:4967.0015896671634
7.Sosna M. - Stará P.1:76:76:77:27:11:77:54:74:75:73:76:7357:71112.9986079347718
8.Mojak M. - Gleta R.7:56:77:17:47:47:55:76:77:03:77:47:5876:5658.0019849146487
9.Ondrzejek M. - Bodský P.4:74:77:37:47:32:77:47:63:77:54:74:7663:6785.9996025042234
10.Skoupil T. - Roman M.4:77:37:07:07:47:17:40:77:35:77:57:3972:4439.0027799841144
11.Rusniok M. - Skácel M.4:77:27:37:17:37:57:57:35:77:57:67:61079:53110.002579620994
12.Banáš R. - Alexa V.7:35:77:37:37:17:17:34:77:45:76:77:4876:5048.0025803890433
13.Vavrys M. - Minarz A.2:73:72:77:67:61:77:65:77:43:76:74:7454:78103.9976128903919

15.7.2020

                                               
15. července 20201.2.3.4.5.6.7.8.9.1011.12.BSKÓREPOŘADÍpomocné bodíky
1.Skoupil - Urbančíková7:104:106:1010:85:107:104:104:1010:810:2910396:9810
2.Pokorný - Mynarz10:71:105:107:109:105:102:106:103:109:109:10166:10711
3.Bárci - Skácel10:410:16:1010:510:810:810:810:910:610:110:310106:631
4.Mojak - Roman10:610:510:610:67:106:1010:710:610:710:410:59103:723
5.Vavrys - Opiol8:1010:75:106:1010:25:1010:54:108:1010:79:10485:918
6.Vavrda - Konderla10:510:98:1010:72:103:108:1010:410:710:59:10690:875
7.Kooš - Bodský10:710:58:1010:610:510:310:810:810:710:210:710108:682
8.Kulikovský - Karmine10:410:28:107:105:1010:88:104:105:1010:19:10486:959
9.Hlawiczka - Koošová10:410:69:106:1010:44:108:1010:410:910:810:9797:844
10.Sikora - Zamazal8:1010:36:107:1010:87:107:1010:59:1010:510:4594:857
11.Banáš - Bohunka2:1010:91:104:107:105:102:101:108:105:106:10151:10912
12.Alexa - Stará10:910:93:105:1010:910:97:1010:99:104:1010:6688:1016

22.7.2020

                                               
22. července 20201.2.3.4.5.6.7.8.9.1011.12.BSKÓREPOŘADÍpomocné bodíky
1.Gleta - Zamazal10:81:1010:85:1010:610:94:108:104:104:108:10477:9910
2.Alexa - Ježovič8:105:103:104:1010:67:109:1010:78:105:1010:8378:10111
3.Bárci - Bodský10:110:56:1010:510:610:910:68:1010:510:78:108112:741
4.Rusniok - Pietrzyk8:1010:310:69:1010:77:1010:86:108:1010:510:6698:855
5.Vavrda - Opiol10:510:45:1010:910:89:102:1010:410:65:105:10686:868
6.Vavrys - Válková6:106:106:107:108:104:105:104:106:106:104:10062:4012
7.Dorotík - Skácel9:1010:89:1010:710:910:410:76:1010:410:55:10799:773
8.Hlawiczka - Fizo10:410:96:108:1010:210:57:1010:210:99:1010:57100:752
9.Sikora - Konderla10:87:1010:810:64:1010:410:62:104:1010:73:10680:849
10.Skupa - Hrubý10:410:85:1010:86:1010:69:109:1010:410:76:10693:876
11.Kulikovský - Minarz10:710:57:105:1010:510:65:1010:97:107:1010:5691:877
12.Lipina - Kusnierz10:88:1010:86:1010:510:410:55:1010:310:65:10794:774