Dohrávka Wintercupu

Zdravím kluci je potřeba dohrát zápasy Winter cupu. Chybí nám dohrát tři neděle. Takže 10.5 od 9 hodin zápas B3-A5; 10.30 zapas B5-A3; 12.00 zapas B6-A6. Další termín je 17.5 časy jsou stejné. A3-B4; A4-B3; A5-B2; A poslední dva zápasy jsou 24.5. A2-B5;A2-B1. Kurty jsou domluveny a kdo nebude mit uhrazené kurtovné nic neplatí. Míče budou připraveny v klubovně.

Letní challengery 2020

Začíná nová deblová soutěž zvaná Challenger. Vetšina hráčů ji už zná. Pravidla jsou jednoduchá. Hraje 5 hráčů tiebreakový mini turnaj. Buď do 7 nebo 10 bodů, záleží na domluvě hráčů. Systémem 3× každý s každým, každému hráči se počítají vyhrané zápasy. Vyhraný zápas=jeden bod. Pořadí v tabulce určuje počet bodů. Při rovnosti bodů rozhoduje rozdil skóre. Do celkové tabulky se zapisuje pořadí v mini turnaji  jednotlivých hráčů. Na konci soutěže se sečtou všechny pořadí v turnajích a vyděli počtem turnajů.(aritmetický průměr). Při stejném průměru rozhoduje vetší počet lepších umístění v turnajích. Do celkového pořadí se budou počítat hráči, kteří mají odehráno alespoň třetinu všech odehraných turnajů. Aby se nestalo, že někdo odehraje jeden nebo dva turnaje. Vyhraje a bude mít průměr 1😄A už ho nebude mít šanci nikdo sesadit z prního místa. Může hrát kdokoliv, stačí se jen domluvit. Natištěné tabulky budou buď u správce nebo v klubovně. Vždy se jeden musí obětovat k zapisování výsledků do tabulky😉, kdo bude potřebovat poradit se zapisovaním tabulky, ať se obrátí na Reného 777603987..Vyhlášení bude na konci sezóny, startovné je jen aby každý za odehraný turnaj dal 20 Kč na zakončení. Zapisující hráč to vybere a předá to buď správci nebo přímo Renému.

Výsledky:

Odkaz: Letní challengery 2020

Poslední události

Stihnili jsme odehrát zimní challengery, mrkněte na odkaz: Zimní Challengery 2019/2020

Wintercup Tabulka

Poslední výsledky Wintercupu:

Rada, Dulava – Banáš, Hecl: 6:0, 6:0

Rada, Dulava – Lipina, Baroň: 7:5, 6:2

Lamacz, Folwarczny – Rusniok, Karmine: 6:3, 6:3

Černý, Černý – Blinka, Nizniekiewicz: 7:5, 6:0

Těšínská liga 2020

Liga 2020

Organizační tým rankingu začal letos přemýšlet nad novou podobou žebříčku/rankings v singlu, resp. deblu v roce 2020. Důvodem bylo oživení tenisových aktivit amatérských hráčů. Záměrem je, aby určení pořadí zúčastněných hráčů na konci sezóny bylo spravedlivé,  a aby nový herní systém nekolidoval se stávajícími tradičními turnaji ani okresní soutěží veteránů.  Singlová část rankingu se tak bude nově hrát jako Těšínská liga.

INFORMACE

Název: Těšínská liga – amatérská tenisová soutěž

Startovné: 900 Kč na hráče,  v ceně míče na každé kolo a zavěrečný program s předáním cen všem účastníkům.

Přihlášky: do 6. 5. 2020 – Martin Hlawiczka,   tel.  776 738 373,  pozdější přihlášení nebude možné.

Termín zahájení: 11. 5. 2020

Hrací dny:  pondělí a pátek od 16h první zápasy a od 17:30 druhé zápasy, kurty číslo 1 a 2 (V případě větší účasti, bude vytvořena skupina pro hráče, co mohou hrát i dopoledne.)

Podmínka přihlášení:  uhrazené kurtovné pro sezónu 2020. (požadavek klubu)

Losování:  Losování do skupin proběhne veřejně dne 7. 5. 2020  na kurtech, kde   budou taky zodpovězeny případné dotazy hráčů. Navrhujeme rozdělit hráče do skupin max po osmi, každý s každým. Vrch jde do finálové skupiny a spodek do útěchy, kde opět bude hrát každý s každým.

Organizační tým:  Martin Hlawiczka – ředitel turnaje, Jiří Černý – systém soutěže a metodika, Vlastimil Alexa  – web prezentace,  Miloslav Vavrys – redaktor, Robert Bojda – grafik, René Košut – zástupce vedení klubu

Propozice:  Budou vydány před zahájením soutěže

WEB KAMERA

Tennis Courts

4 weeks ago

Oddílové příspěvky lze také platit na účet:
242473708/0300 v.s 37
Do zprávy příjemce uveďte prosím své jméno.
👍🏻

1 month ago