Winter Cup Výsledky a Tabulka

Winter Cup 20.10. 2019

Skupina B

Skoupil , Vavrda – Konderla, Kulikowski: 6:4, 4:6, 6:0

Skupina A

Blinka, Niznikiewicz – Zamazal, Bodský: 6:4, 6:1

Rada, Dulava – Rusniok, Karmine: 4:6, 6:1, 10:6

Winter Cup 27.10. 2019

Skupina B

Konderla, Kulikowski – Černý, Černý: 5:7, 3:6

Skoupil, Vavrda – Folwarczny, Lamacz: 6:3, 6:2

Vavrys, Ježovič – Lipina, Svorník: 3:6, 3:6

Winter Cup 03.11. 2019

Skupina A

Rada, Dulava – Bodský, Zamazal: 6:3, 6:4

Bárci, Opiol – Blinka, Niznikiewicz: 6:1, 6:0

Skupina B

Skoupil, Vavrda – Banáš, Hecl: 6:1, 6:3

Winter Cup 10.11. 2019

Skupina A

Bárci, Opiol – Dorotík, Bojda: 6:0, 6:4

Skupina B

Vavrys, Hlawiczka – Folwarczny, Lamacz: 6:3, 6:3

Banáš, Hecl – Černý, Černý: 7:6, 1:6, 10:7

Winter Cup 17.11. 2019

Skupina A

Košut, Gancarzyk – Blinka, Niznikiewicz: 6:2, 6:3

Bárci, Opiol – Rada, Dulava: 6:3, 7:6

Bodsky, Wojtowicz – Rusniok, Karmine: 6:3, 2:6, 10:5

Winter Cup 24.11. 2019

Skupina A

Rusniok, Karmine – Dorotík, Bojda: 6:4, 6:2

Skupina B

Černý, Černý – Vavrys, Hlawiczka: 6:2, 6:2

Lamacz, Folwarczny – Lipina, Baroň: 6:2, 6:2

Winter Cup 01.12. 2019

Košut, Ganczarzyk – Rusniok, Karmine: 6:1, 6:0

Košut, Ganczarzyk – Rada, Dulava: 6:3, 6:0

Blinka, Niznikiewitz – Bojda, Dorotik: 6:3, 6:4

Winter Cup 08.12. 2019

Černý, Černý – Lipina, Baroň: 6:3, 1:6, 6:2

Skoupil, Vavrda – Hlawiczka, Vavrys: 7:5, 6:4

Kulikowski, Svorník – Banáš, Hecl: 7:5, 7:5

Winter Cup 15.12. 2019

Rada, Dulava – Bojda, Dorotík: 6:2, 6:3

Bárci, Opiol – Rusniok, Karmine: 6:0, 6:3

Bárci, Opiol – Zamazal, Bodský: 6:0, 6:4

Winter Cup 22.12. 2019

Skoupil, Vavrda – Lipina, Baroň: 6:2, 6:1

Černý, Černý – Folwarczny, Lamacz: 6:3, 2:6, 11:9

Winter Cup 29.12. 2019

Košut, Ganczarzyk – Zamazal, Bodský: 6:2, 6:1

Košut, Ganczarzyk – Bojda, Dorotik: 6:0, 6:3

Dulava, Kubicová – Blinka, Niznikiewitz: 6:1, 6:1

Winter Cup 05.01. 2020

Folwarczny, Lamacz – Banáš, Hecl: 6:0, 6:0

Lipina, Baroň – Konderla, Kulikowski: 7:6, 6:3

Banáš, Zahradnik – Vavrys, Hlawiczka: 6:1, 6:2

Winter Cup 12.01. 2020

Nizniekiewicz, Blinka – Rusniok, Karmine: 4:6, 6:3, 7:10

Bojda, Kusnierz – Zamazal, Bodský: 7:6, 4:3

Košut, Ganczarzyk – Bárci, Opiol: 6:2, 6:3

Winter Cup 19.01. 2020

Hlawiczka, Vavrys – Konderla, Kulikowski: 3:6, 6:3, 6:2

Skoupil, Vavrda – Černý, Černý: 1:6, 6:0, 6:3

Folwarczny, Lamacz – Konderla, Kulikowski: 7:6, 6:1

Banáš, Zahradnik – Lipina, Baroň: 7:6, 6:2

Winter Cup 26.01. 2020

Košut, Ganczarzyk – Lipina, Baroň: 2:6, 6:2, 3:2

Banáš, Fukala – Bárci, Opiol: 6:1, 6:4

Rada, Dulava – Folwarczny, Lamacz: 6:3, 6:3

Winter Cup 02.02. 2020

Skoupil, Vavrda – Nizniekiewicz, Blinka: 6:1, 6:2

Bojda, Dorotík – Konderla, Kulikowski: 7:5, 7:6

Winter Cup 09.02. 2020

Košut, Ganczarzyk – Banáš, Hecl: 6:0, 6:0 (Scr.)

Rada, Dulava – Kusnierz, Černý: 6:4, 6:3

Bárci, Opiol – Folwarczny, Lamacz: 6:2, 6:4

Winter Cup 16.02. 2020

Lipina, Baroň – Blinka, Nizniekiewicz: 6:2, 6:2

Skoupil, Vavrda – Rusniok, Karmine: 6:3, 6:1

Hlawiczka, Vavrys – Bodský, Zamazal: 6:4, 7:5

Winter Cup 23.02. 2020

Lipina, Baroň – Rusniok, Karmine: 6:4, 7:5

Skoupil, Vavrda – Rada, Dulava: 6:4, 6:7, 10:4

Blinka, Nizniekiewicz – Banáš, Hecl: 6:0, 6:0

Winter Cup 01.03. 2020

Košut, Ganczarzyk – Lamacz, Folwarczny: 6:2, 6:3

Bárci, Opiol – Černý, Černý: 7:6, 6:5

Konderla, Kulikowski – Bodský, Zamazal: 6:3, 6:1

Winter Cup 07.03. 2020

Košut, Ganczarzyk – Skoupil, Vavrda: 7:6, 5:6

Košut, Ganczarzyk – Černý, Černý: 6:2, 6:4

Rusniok, Karmine – Banáš, Hecl: 6:0, 6:0