O Klubu

Tenisový oddíl TJ Slavoj Český Těšín byl historicky úspěšný i na republikové úrovni. Největšího úspěchu v mistrovských soutěžích dosáhlo družstvo mladších žáků. Pod vedením Jiřího Pytely  na Mistrovství ČR v roce 2001  se umístilo na 6. místě, v roce 2002 dokonce na místě třetím a v roce  2003 na 8. místě.  V roce 2007 dosáhlo historického úspěchu družstvo dospělých – tenisté vybojovali II. ligu a v roce 2008 a 2009 tak dospělí hráli 3. nejvyšší soutěž v republice.

WEB KAMERA

Tennis Courts

Akce a události

Poslední události